رویکرد کارگاه نوآوری هفت‌وهشت، کم کردن فاصله ایده تا اجرا است. کارگاه تکنیک‌وساخت واقع در هفت‌وهشت، فضایی برای نمونه‌سازی و توسعه محصولات فناورانه در حوزه طراحی صنعتی و صنعت ساختمان و معماری بوده و محلی جهت تلاقی ایده‌ها، دانش و صنایع است.

هدف این کارگاه، بسترسازی جهت رشد و حمایت از ایده‌ها و محصولات نوآورانه از طریق تامین فضا و تجهیزات، خدمات مشاوره و آموزش‌های تخصصی است.

کارگاه تکنیک‌وساخت هفت‌وهشت به دستگاه‌های CNC برش لیزر (فلز و غیرفلز)، پرینترهای سه‌بعدی با قابلیت پرینت یک‌تکه و دیگر ابزار تکمیلی ساخت و پرداخت و رنگ، مجهز است.

شما در هر مرحله از فرایند طراحی محصول تا رسیدن به نمونه نهایی، می‌توانید از خدمات کارگاه استفاده کنید. نحوه تعامل در کارگاه تکنیک‌وساخت هفت‌وهشت، به سه شکل صورت می‌گیرد:

در این حالت شما درخواست خود برای سفارش محصولتان را ثبت می‌کنید و کارشناسان ما در کارگاه تکنیک‌وساخت پس از بررسی درخواست، با شما تماس می‌گیرند. پس از برآورد هزینه و انجام توافقات، مراحل آماده‌سازی و تولید محصول شما صورت می‌گیرد. هزینه انجام پروژه، با توجه به مواد(material) و جزئیات(detail) و تکنیک ساخت، محاسبه می‌شود. کارگاه تکنیک‌وساخت، صرفا مجری طرح شما است و خدمات طراحی محصول و فروش را به عهده نخواهد داشت.

در این مدل از همکاری، شما می‌توانید برای استقرار در فضا و استفاده از خدمات کارگاه تکنیک‌وساخت، عضویت روزانه و یا عضویت هفتگی تهیه نمایید. استفاده از تجهیزات برقی کارگاه نیز طبق تعرفه‌های تعیین‌شده و با هماهنگی مسئول کارگاه و توسط تکنسین دستگاه‌ها، امکان‌پذیر است.

طراحان و تولیدکنندگان محصولات نوآورانه برای ورود به بازار، به حمایت‎‌های هدفمند و یکپارچه نیاز دارند. از این رو کارگاه تکنیک‌وساخت هفت‌وهشت، به حمایت از این طراحان و محصولات نوآورانه می‌پردازد.

در این حالت شما علاوه بر استقرار در فضا و امکان استفاده از تجهیزات کارگاه، توسط کارگاه نوآوری هفت‌وهشت مورد حمایت قرار می‌گیرید و به عنوان طراح، عضوی از کارگاه تکنیک‌وساخت می‌شوید. همچنین به عنوان عضو کارگاه، از مزیت هم‌افزایی با گروه‌های متخصص دیگر در حوزه طراحی، طراحی جزئیات، مکانیک، برق، تجهیزات و .. نیز بهره می‌برید.

  • توانایی طراح
  • داشتن طرح اولیه از محصول
  • امکان تجاری سازی محصول
  • امکان‌پذیر بودن تولید محصول
  • استقرار در فضای کار تکنیک‌وساخت
  • خدمات مشاوره تخصصی در حوزه طراحی و تولید محصول
  • برگزاری رویدادهای آموزشی و کارگاه‌های تخصصی
  • تأمین بودجه ساخت نمونه اولیه محصول (MVP) تا سقف 25 میلیون تومان برای هر محصول
  • حمایت از طراحان جهت جذب سرمایه در مرحله تولید انبوه محصول و همکاری در فروش محصول

مراحل ثبت درخواست برای کارگاه تکنیک‌وساخت

مرحله اول

تکمیل فرم درخواست پذیرش

مرحله دوم

بررسی درخواست‌ها توسط تیم
کارشناسی و ارزشیابی اولیه

مرحله سوم

دعوت از طراحان برگزیده جهت ارائه
حضوری و معرفی خود و محصول انتخابی

مرحله چهارم

استقرار طراحان برگزیده در
کارگاه تکنیک‌وساخت هفت‌وهشت

فرم درخواست عضویت کارگاه تکنیک‌وساخت هفت‌وهشت

هنگام پر کردن فرم درخواست ورود به دوره شتابدهی کارگاه هفت‌وهشت، این موارد را به خاطر داشته باشید:

از پاسخ‌های مختصر اما مفید استفاده کنید. جواب‌های تک‌کلمه‌ای، عبارات طولانی و یا کلیات مبهم به ما اجازه نمی‌دهد که متوجه کسب‌وکار شما و میزان پیشرفت آن شویم.

با ارسال این فرم، کارگاه نوآوری هفت‌وهشت متعهد می‌شود که اطلاعات شما در اختیار هیچ فرد یا نهادی قرار نخواهد گرفت و امنیت اطلاعات شخصی و تیم شما، نزد هفت‌وهشت محفوظ است.

با ارسال این فرم، شما متعهد می‌شوید که تمام اعضای تیم‌تان از ارسال درخواست برای ورورد به دوره شتابدهی هفت‌وهشت آگاه هستند و اطلاعات وارد شده، صحیح و فاقد هرگونه اشتباه عمدی است.

با موفقیت ارسال شد
خطا خطایی در ارسال رخ داده است

مشخصات طراح

مشخصات دیگر طراحان تیم


اطلاعات ایده/محصولدر صورت که متقاضی استفاده از حالت سوم (حمایت از طراحی و ساخت محصولات) هستید لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید